New Orleans Pelicansi su u gostima pobijedili Los Angeles Clipperse sa 123-104

NBA igra žestoko, a Los Angeles Clippersi igraju kod kuće protiv New Orleans Pelicansa. Mnogi igrači su izostali na ovoj utakmici i nisu igrali, što je test za napadača Los Angeles Clippersa. Stoga je ova utakmica veliki test za momčad Los Angeles Clippersa. To je cilj na kojem će svi navijači u košarkaški dres nba surađivati.

U ovosezonskoj ljestvici Los Angeles Clippersi zauzimaju više mjesto od New Orleans Pelicansa, što znači da će Los Angeles Clippersi imati prednost u odnosu na New Orleans Pelicanse po snazi. No, u ovoj četvrtini prednost na terenu donio je New Orleans Pelicans koji je u prvom dijelu utakmice vodio Los Angeles Clipperse s 15 razlike. Navijači u New Orleans Pelicans dres na sceni počeli su glasno navijati. Učvrstivši prednost u drugom poluvremenu, ponovno proširivši vodstvo ispod prvobitne prednosti, New Orleans Pelicansi su u gostima pobijedili Los Angeles Clipperse sa 123-104.

Na kraju utakmice Los Angeles Clippersi nisu izdržali pritisak te su na svom terenu izgubili od New Orleans Pelicansa. Također čestitamo New Orleans Pelicansima na konačnoj pobjedi.