Durant se vraća, Sunsi su pobijedili Timberwolvese 107-100

U regularnoj sezoni NBA lige, Sunsi su kod kuće pobijedili Timberwolvese 107-100. Durant se vratio kako bi održao svoj prvi nastup kod kuće u Phoenixu nakon što je nosio Phoenix Suns dres.
Durant, koji se vratio nakon ozljede, nije imao visoku ofenzivnu učinkovitost u ovoj utakmici. Ubacio je 5 od 18 šuteva u 29 minuta te upisao 16 poena, 8 skokova i 4 asistencije. Nakon što je propustio 10 utakmica zbog uganuća gležnja, Durant nije uspio pronaći svoj utor kada se vratio u svoj košarkaški dres nba. No, kao najbolji unutarnji obrambeni igrač ove sezone, Durantov povratak uvelike je poboljšao ukupnu obranu Sunsa.
Booker je igrao dobro u utakmici i vrlo stabilan u napadu. Durantov povratak također ga je učinio fleksibilnijim u ofenzivi. Na kraju je upisao 29 poena, 3 skoka, 5 asistencija i 4 ukradene lopte. Paul je također igrao dobro u utakmici, upisao je 19 koševa, 3 skoka i 6 asistencija, posebno postigavši ključne golove u posljednjoj četvrtini, a također je asistirao svojim suigračima da postignu uzastopne pogotke, pomažući momčadi da iskoristi rezultat.
Konačno, nadam se da će Durant moći oporaviti svoju fizičku spremnost što je prije moguće i voditi Sunse da vam donesu još iznenađenja u sljedećoj utakmici!